"Evangelij je poln opominov, kakšna naj bo naša pravičnost, da bo učinkovita, da nas bo zadovoljila: Ako vaša pravičnost ne bo večja od farizejev in pismoukov ... " B. sl. Alojzij Kozar

Misijon v juniju

6. župnijski misijon – V nebo

V okviru župnijskega misijona bomo v nedeljo, 16. junija, obhajali praznik Svete Trojice – proščenje, ko bo sv. mašo ob 10.00 vodil up. nadškof dr. Marjan Turnšek. Pri maši ob 8.00 poje Kozarjev zbor, ob 10.00 pa zbor Neuničljivo upanje. Sodelujejo svečarji, učenci 3. razreda s prošnjami.

Župnijski misijon se bo končal zadnjo soboto in nedeljo v juniju.

V soboto, 29. junija, bodo z nami redovniki kapucini in redovnice Šolske sestre.
Ob 7.30 bo molitev rožnega venca, ki jo vodi 11. roža ŽRV.
Ob 8.00 bo sv. maša, pri kateri sodelujejo: ministranti, člani ŽPS, pevci Mladinskega zbora, učenci 7. razreda s prošnjami.
Po sv. maši bo srečanje pri Šolskem križu, kjer bo krajši duhovno kulturni program in pogostitev za vse, kar pripravljata Prešernova in Žitna ulica. (glede priprave peciva in drugega za pogostitev se dogovorite z družino Kavaš, Dolinska ulica 13).
Popoldne ob 13.30 bo oratorijsko srečanje za vse veroučence, ki ga bodo vodile Šolske sestre.

Program v nedeljo, 30. junija:
Ob 8.30 molitev rožnega venca, ki ga vodi 12. roža ŽRV.
Ob 9.00 sv. maša, ki jo bo daroval provincialni minister kapucinov Vlado Kolenko. Pri maši sodelujejo: zbor Neuničljivo upanje in Kozarjev zbor, ministranti, svečarji, učenci 4. razreda, udeleženci svetopisemskih uric. Slovesnost bomo sklenili z molitvijo ob grobu Božjega služabnika Alojzija Kozarja.